Přijímáme nové zakázky

Co děláme

Snažíme se být nejlepší ve všem, co je v dnešním digitálním světě relevantní pro úspěšný byznys.
Šipka dolů S čím vám můžeme pomoct?

Online marketing

Ať už potřebujete zvýšit prodeje, získat víc fanoušků nebo vybudovat značku, jste u nás správně. Vypracujeme pro vás online marketingovou strategii, která zohlední vaše cíle i váš rozpočet. Postaráme se o texty na webu i v newsletterech, pomůžeme vám s optimalizací pro vyhledávače (SEO), výkonnostní reklamou na sociálních sítích i reklamou ve vyhledávání (PPC). Zatímco kampaně poběží, budeme vám pravidelně posílat reporty. Díky tomu se budete moci na cokoli zeptat a získáte jistotu, že vámi vynaložené peníze přináší ty správné výsledky.

Webdesign a vývoj webu

Navrhneme grafickou vizualizaci Vašeho webu tak, aby z něj vyzařovala originalita a důvěryhodnost. Vytvoříme Vám krásné osobní stránky, stejně jako komplexní webové portály, které budou nejen moderní, ale i graficky vyladěné, s ohledem na požadavky výkonnostní reklamy. Vytvoříme Vám k němu i tzv. style guide, tedy přehledný manuál grafiky pro ulehčení práce na Vašem webu a ušetření peněz v budoucnu.

Grafika a kreativa

Víme, jak je v dnešní době obtížné upoutat pozornost potenciálního zákazníka. Chytrý slogan udělá své, pokud je však zaobalen do neoriginálního a nezajímavého hávu, neprokáže vám velkou službu. Vydařená grafika by měla vždy doprovázet reklamní sdělení a sama fungovat jako reprezentace Vaší značky jako takové.

Správa webu a eshopu

Vytvořením designu a nakódováním webu či e-shopu práce nekončí. Vaši internetovou identitu je pro hladký provoz potřeba udržovat aktualizovanou, zabezpečenou a optimalizovanou. My Vám s tím rádi pomůžeme, viděli jsme totiž až příliš mnoho portálů, které doplatily na ignorování těchto důležitých aspektů. O Váš projekt se budeme starat jako o vlastní.

Foto a video

Víme, že Vaše značka není kompletní bez profesionálních fotografií nebo propagačních videí, jež vyjádří příběh více než tisíc slov. Bez nápaditého obsahu se od konkurence neodlišíte a jedním originálním videem můžete oslovit stovky potenciálních klientů a přiblížit jim Váš produkt či službu, již Vaše firma poskytuje.

Vyrobíme Vám skvělé propagační video, natočíme medailonek o Vaší firmě, nafotíme profesionální fotografie na web nebo na sociální sítě. Pracujeme v moderních postprodukčních nástrojích, které nám dovolí využít plného potenciálu zachyceného materiálu, a pracujeme v uceleném konceptu Vaší firmy.

Správa sociálních sítí

Správu sociálních sítí nebereme pouze jako doplněk marketingu, nýbrž jako samostatnou disciplínu. Příliš často vídáme malé i velké firmy, které neumějí pracovat se svými fanoušky a brandem, což se prokazatelně ukazuje nejen na jejich výkonnostním marketingu, ale i na vztahu zákazníků k značce. Vaší internetové identitě dodáme šmrnc, jasně budeme vyjadřovat Vaše firemní hodnoty a s unikátními kampaněmi Vám zajistíme pozornost, kterou si Váš brand zaslouží.

Jsme certifikovaní partneři Shoptetu

Úzce spolupracujeme s nejrozšířenějším e-shopovým systémem v ČR, Shoptetem, jsme jeho certifikovaní partneři a jsme součástí jeho profesionální komunity. Díky tomu jsme schopni Váš internetový obchod vzhledově vylepšit, nakódovat a zpropagovat. V Shoptetu jsme jako doma a dokážeme Vám nastavit vše potřebné pro úspěšný provoz obchodu.

Ukázky naší práce

HAJAPA - Specialista na reality

Dělali jsme webdesign stránek realitní kanceláře
Šipka doprava

Kompresory-vzduchotechnika.cz

Předělávali jsme mobilní web rozsáhlého eshopu
Šipka doprava