Grafika a kreativa

Nechte na nás, abychom zaujali vaše zákazníky originálním vizuálem v konceptu vaší značky. Buďte konečně nepřehlédnutelní.
#Reklamní bannery
#Vizuální identita
#Typografie
#Ikonografie
#Tisk

Víme, jak je v dnešní době obtížné upoutat pozornost potenciálního zákazníka. Chytrý slogan udělá své, pokud je však zaobalen do neoriginálního a nezajímavého hávu, neprokáže vám velkou službu. Vydařená grafika by měla vždy doprovázet reklamní sdělení a sama fungovat jako reprezentace Vaší značky jako takové.

Přesně taková je naše filozofie vydařené grafiky, která je pro nás často součástí marketingu více než čehokoliv jiného. Od kreativy pro sociální sítě přes reklamní bannery a tiskoviny po vizuální identitu firmy, všechny aspekty promýšlíme v kontextu s Vaší značkou či sdělením. Pracujeme s moderními nástroji a jsme v obraze ohledně každého trendu, který můžeme využít ve Váš prospěch.

S našimi klienty spolupracujeme buď jednorázově, tedy na jednom projektu/zadání, nebo dlouhodobě, kdy pravidelně vytváříme grafiku v rámci měsíců, nebo dokonce i let. Dlouhodobá spolupráce je přínosná pro obě strany – my jsme již s Vaší značkou dobře obeznámení, víme, jací jsou její zákazníci a jaké máte Vy požadavky. Jsme s Vámi pravidelně v kontaktu a máme vše potřebné pro efektivní výrobu grafiky kdykoliv v budoucnu, čímž šetříme náš čas a Vaše peníze.

Náš návrh grafiky a kreativy, nehledě na typ zadání nebo cílové využití, stojí 700 Kč za hodinu práce grafika. V případě pravidelné spolupráce rádi saháme po možnosti paušálu, kdy obě strany znají množství práce na další měsíc a Vy nám jen pravidelně posíláte zadání. To vše je samozřejmě na domluvě.

CLV pro VsechnaPrace.cz

Billboard pro VsechnaPrace.cz

Ukázky naší práce

HAJAPA - Specialista na reality

Dělali jsme webdesign stránek realitní kanceláře
Šipka doprava

Kompresory-vzduchotechnika.cz

Předělávali jsme mobilní web rozsáhlého eshopu
Šipka doprava

Zaujali jsme vás?

Postaráme se vám o brand, marketing i web. Pojďme se seznámit.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

  Ikona
  David Pelán
  Tel. +420 602 788 909
  Email: info@prongy.cz
  Otázky a odpovědi

  Kolik mě bude stát vytvoření webu?

  To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

  Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

  Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

  Uděláte mi audit webu/kampaní?

  Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

  Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

  Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

  Je možná online konzultace?

  Ano, online konzultace rozhodně je možná.

  Uděláte mi jen grafiku/logo?

  Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

  Jak často posíláte reporty?

  S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.