Přijímáme nové zakázky

Kdo jsme

Seznamte se s jádrem týmu, se kterým budete spolupracovat.
Šipka dolů Náš příběh

Zatímco jsme jako jednotlivci získávali zkušenosti v zavedených internetových firmách, všímali jsme si fatálních a pro nás nepochopitelných chyb, které dnes a denně dělají nejrůznější digitální agentury a etablovaní odborníci. Většinu času jsme tyto chyby museli napravovat právě my – bohužel často až příliš pozdě a po až příliš mnoha promrhaných penězích klientů. Bylo na čase tuto situaci změnit, a proto jsme založili Prongy – firmu, ve které se spojila profesionalita se zápalem odborníků pro znovuzavedení důvěry v digitální agentury a internetový byznys.

David Pelán

Postarám se vám o vizuální návrh webu, grafiku a reklamní kreativu.
David tu pro Vás bude vždy, když se bude řešit kreativa a vizuální návrh stránek. Již od ukončení vysoké školy v roce 2015 se věnuje grafice nejen na vlastních projektech, ale i na projektech některých tuzemských agentur. Sám také založil a vedl menší mediální firmu čítající až milion měsíčních magazínových čtenářů. Od ledna 2020 vede společnost Prongy.cz, kterou spoluzaložil.
Ikona - Linkedin
Ikona - Email

Michal Volec

Postarám se vám o online marketing.
Michal se již pátým rokem zabývá brandovým a výkonnostním online marketingem. Své zkušenosti v praxi nabýval jak na volné noze, tak v nejrůznějších agenturách. Díky tomu měl Michal možnost pracovat s malými živnostníky, středními e-shopy i s velkými hráči na trhu. Michal zároveň úspěšně vedl mnoho svých projektů, včetně vlastního internetového obchodu. Mohl tak každou svou marketingovou strategii otestovat na svém projektu a nabídnout tak nejlepší možné řešení na základě vlastních zkušeností. Jelikož si veškeré aktivity platil z vlastní kapsy, dokáže se Michal velmi dobře vcítit do potřeb našich klientů. Nechce pro ně být pouze PPC specialistou, nýbrž i kolegou podnikatelem.
Ikona - Linkedin
Ikona - Email

Tomáš Fadrhonc

Postarám se vám o kódování, vývoj a správu webu nebo aplikace.
Když víte, jak věci fungují, naučíte se zároveň i to, jak zařídit, aby fungovat přestaly. Tomáš velmi rád rozbíjel věci, což se kupodivu ukázalo jako velmi užitečná vlastnost, díky které teď může odhalit chyby ještě před vydáním a zveřejněním webu. Už 4 roky tvoří webové aplikace s využitím moderních technologií - vždy najde nový framework, který ho nadchne, prozkoumá ho opravdu do hloubky, zjistí, jak funguje, a analyzuje, zda se hodí právě pro daný produkt. Jako každý druhý programátor má i on sklony k lenosti, díky nimž automatizuje každý svůj či klientův proces. Jak sám říká, “proč dělat denně ty stejné otrocké úkoly, když je za Vás může vyřešit skript a ušetřit Vám spoustu času i peněz?”
Ikona - Linkedin
Ikona - Email

Kontaktujte nás

Snažíme se být nejlepší ve všem, co je v dnešním digitálním světě relevantní pro úspěšný byznys

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Ikona
David Pelán
Tel. +420 602 788 909
Email: info@prongy.cz
Otázky a odpovědi

Kolik mě bude stát vytvoření webu?

To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

Uděláte mi audit webu/kampaní?

Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

Je možná online konzultace?

Ano, online konzultace rozhodně je možná.

Uděláte mi jen grafiku/logo?

Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

Jak často posíláte reporty?

S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.