Online Marketing

Online marketing je pro nás komplexní disciplínou, díky níž dosáhnete svých cílů a vytyčených hodnot. Společně vytvoříme marketingové strategie pro rozvoj Vašeho podnikání.
#Facebook ads
#Google
#PPC
#Sklik
#LinkedIn
Je potřeba analyzovat a vytvořit základ pro fungování a propojení všech platforem tak, aby do sebe vše zapadalo. Poradíme Vám s optimalizací pro vyhledávače (SEO) pro nárůst organické návštěvnosti i s výkonnostní reklamou na sociálních sítích, pomůžeme Vám zviditelnit se při vyhledávání (PPC) a napíšeme pro Vás líbivé texty pro umístění na web i pro pravidelné e-mailové obsílky. Pravidelně zasíláme klientům reporty a komunikujeme s nimi prostřednictvím videohovorů se sdílenou obrazovkou, abychom zodpověděli jejich otázky a docílili větší transparentnosti exekutivy projektu.

Seznámíme se s vámi

Na vzájemné poznání a pochopení bude postavena celá naše spolupráce. Nejsme schopni pro Vás cokoliv realizovat, aniž bychom znali Váš příběh a projekt, Vaše vize a plány, včetně toho, co jste už vyzkoušeli a čím jste si prošli.

Sepíšeme zadání strategie

Na základě našich prvních setkání Vám předložíme první návrh strategie. Každá strategie je individuální a tvořená na míru.

Spustíme kampaně

Nyní bude na Vás seznámit se s naším návrhem, který bude obsahovat možnosti realizace a cenové varianty. Jakékoliv možnosti je vždy možné prodiskutovat a najít optimální řešení. Poté co dáte návrhu zelenou, budeme moci přejít do fáze realizace.

Vyhodnocujeme kampaně

Realizace se u každého projektu liší a nelze ji nějak obecně shrnout. V každém případně v tomto bodě společně vykročíme vpřed. Zde vlastně vše teprve začíná.
KDO S VÁMI BUDE JEDNAT

Michal Volec

Postarám se vám o online marketing.
Michal se již pátým rokem zabývá brandovým a výkonnostním online marketingem. Své zkušenosti v praxi nabýval jak na volné noze, tak v nejrůznějších agenturách. Díky tomu měl Michal možnost pracovat s malými živnostníky, středními e-shopy i s velkými hráči na trhu. Michal zároveň úspěšně vedl mnoho svých projektů, včetně vlastního internetového obchodu. Mohl tak každou svou marketingovou strategii otestovat na svém projektu a nabídnout tak nejlepší možné řešení na základě vlastních zkušeností. Jelikož si veškeré aktivity platil z vlastní kapsy, dokáže se Michal velmi dobře vcítit do potřeb našich klientů. Nechce pro ně být pouze PPC specialistou, nýbrž i kolegou podnikatelem.
Ikona - Linkedin
Ikona - Email

Zaujali jsme vás?

Postaráme se vám o brand, marketing i web. Pojďme se seznámit.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Ikona
David Pelán
Tel. +420 602 788 909
Email: info@prongy.cz
Otázky a odpovědi

Kolik mě bude stát vytvoření webu?

To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

Uděláte mi audit webu/kampaní?

Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

Je možná online konzultace?

Ano, online konzultace rozhodně je možná.

Uděláte mi jen grafiku/logo?

Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

Jak často posíláte reporty?

S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.