AUDIT KAMPANÍ ZDARMA

Do konce akce zbývá:

Online Marketing

Ovládáme mocné nástroje internetového marketingu a umíme s nimi pracovat tak, aby Vám přinášely skutečné výsledky.
PPC
Facebook
Instagram
LinkedIn
GLAMI
Ať už potřebujete zvýšit prodeje, získat víc fanoušků nebo vybudovat značku, jste u nás správně. Vypracujeme pro vás online marketingovou strategii, která zohlední vaše cíle i váš rozpočet. Postaráme se o texty na webu i v newsletterech, pomůžeme vám s optimalizací pro vyhledávače (SEO), výkonnostní reklamou na sociálních sítích i reklamou ve vyhledávání (PPC). Zatímco kampaně poběží, budeme vám pravidelně posílat reporty. Díky tomu se budete moci na cokoli zeptat a získáte jistotu, že vámi vynaložené peníze přináší ty správné výsledky.
Získáme vám nové zakázky a dlouhodobé klienty
Přivedeme relevantní návštěvnost na váš web
Zvýšíme povědomí a atraktivitu vaší značky u zákazníků.
Pomůžeme vám s tržbami, ziskem i nízkými náklady
Průběh spolupráce

1. Úvodní schůzka

Ze všeho nejdřív se s vámi potkáme, abychom pochopili, jak funguje váš byznys. Povíte nám, čeho chcete dosáhnout, jaké nástroje online marketingu jste doposud používali a jaké výsledky vám přinesly.

2. Vypracování strategie

Vybereme, které nástroje ponecháme, které přidáme, a navrhneme pro vás celkovou strategii. Budeme přitom brát ohled na váš rozpočet a vypracujeme i různé cenové varianty.

3. Spuštění kampaní

Jakmile si společně odsouhlasíme strategii, pustíme se do samotné realizace. Napíšeme texty, nastavíme reklamy a necháme internet pracovat ve váš prospěch.

4. Vyhodnocování

Budeme průběžně sledovat a pravidelně vyhodnocovat, jaké výsledky strategie přináší. Dostanete od nás přehledné reporty, které vám navíc rádi blíže popíšeme nad hrnkem kávy nebo třeba jen přes videohovor.
Spolupráci s Prongy.cz mohu jedině doporučit. Našim PPC kampaním jsme přestávali věřit, naštěstí jsme jim ale dali ještě jednu šanci a po převzetí online marketingu Michalem Volecem se vše otočilo. Nejenže začalo naši posilovnu navštěvovat více lidí, ale díky šikovné optimalizaci se nám podařilo také snížit náklady na online marketing o více než polovinu.
Patrik P.
Energy fitness Brno
S čím vám pomůžeme

PPC kampaně na Google, Sklik nebo Bing

Jedná se o model reklam ve vyhledávání, kdy platíte za počet prokliků, tedy za reálné návštěvníky. Kampaně nastavíme tak, aby se zobrazovaly lidem, kteří mají o vaše produkty a služby opravdu zájem. Kromě toho můžete uživatele oslovit také prostřednictvím reklamních bannerů, Gmailu nebo YouTube.

Image mobile 1

Výkonnostní reklamy na Facebooku a Instagramu

Facebook a Instagram umožňují zacílit reklamy na úplně nové publikum. Jak je to možné? Sbírají totiž o svých uživatelích informace, a tak dobře vědí, co se komu líbí a kdo by mohl mít zájem právě o váš produkt nebo vaši službu. Právě těmto lidem se pak vaše reklama zobrazí.

Image mobile 2

Reklama na pracovní sociální síti Linkedin

Pokud působíte v B2B odvětví, pak jsou pro vás reklamy na LinkedIn to pravé. Umožňují zacílit na konkrétní firemní odvětví, typ vzdělání nebo pracovní pozice. Ceny za propagaci jsou zde vyšší než u jiných nástrojů, ale z dlouhodobého hlediska přináší také více tržeb.

Reklama na vyhledávači módy GLAMI

Máte e-shop s módou? V tom případě byste na Glami neměli chybět. Vyřídíme za vás registraci a vy už jen budete čekat, až vám přijdou první objednávky. Stejně jako u PPC kampaní, i zde platíte za reálné návštěvníky, kteří se z Glami dostanou až na váš web.
KDO S VÁMI BUDE JEDNAT

Michal Volec

Postarám se vám o online marketing.
Michal se již pátým rokem zabývá brandovým a výkonnostním online marketingem. Své zkušenosti v praxi nabýval jak na volné noze, tak v nejrůznějších agenturách. Díky tomu měl Michal možnost pracovat s malými živnostníky, středními e-shopy i s velkými hráči na trhu. Michal zároveň úspěšně vedl mnoho svých projektů, včetně vlastního internetového obchodu. Mohl tak každou svou marketingovou strategii otestovat na svém projektu a nabídnout tak nejlepší možné řešení na základě vlastních zkušeností. Jelikož si veškeré aktivity platil z vlastní kapsy, dokáže se Michal velmi dobře vcítit do potřeb našich klientů. Nechce pro ně být pouze PPC specialistou, nýbrž i kolegou podnikatelem.
Ikona - Linkedin
Ikona - Email

Zaujali jsme vás?

Postaráme se vám o brand, marketing i web. Pojďme se seznámit.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

  Ikona
  Michal Volec
  Tel. +420 736 688 595
  Email: michal@prongy.cz
  Otázky a odpovědi

  Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

  Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

  Je možná online konzultace?

  Ano, online konzultace rozhodně je možná.

  Kolik mě bude online propagace stát?

  Pro každého klienta připravujeme různé cenové varianty tak, aby dávaly smysl jak ve vztahu k jeho podnikání, tak i k našemu investovanému času. Vždy je možné se rozumně domluvit, pokud však uvidíme, že by pro Vás byla reklama ztrátová, Vaši poptávku odmítneme.

  Jaké výsledky mohu očekávat?

  Specializujeme se na výkonnostní marketing, tudíž je naší misí Vám ve většině případů zajistitit vyšší tržby. Každý projekt a podnikání je však individuální a společné cíle si vždy stanovíme ještě před realizací a spuštění kampaní.

  Kdy mohu výsledky očekávat?

  Pro kýžené výsledky budeme dlouhodobě sbírat data z vašich kampaní, která dále vyhodnocujeme a na jejich základě optimalizujeme strategii. První výsledky tak můžete očekávat v horizontu několika týdnů až měsíců.

  Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

  Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

  Jak často posíláte reporty?

  S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.

  Uděláte mi audit kampaní?

  Ano, můžeme Vám udělat audit marketingových kampaní. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.