Naše reference

Podíleli jsme se na řadě úspěšných projektů, na které jsme hrdí a pyšní.
Badge ikona
Superhrdinský obchod s prodejem licencovaného oblečení známých filmů a seriálů. V Prongy jsme na tomto projektu pracovali od našeho založení a díky němu jsme si důkladně osahali provoz internetového obchodu. Přečtěte si, v čem jsme e-shopu pomáhali a jaké to bylo v těch nejvypjatějších sezónních dnech.
Na našem e-shopu máme nejvíce vyladěnou mobilní verzi jak z hlediska UX, tak z hlediska grafického zpracování, které vycházelo z našeho původního webu. Za svůj provoz jsme vyzkoušeli spoustu agentur, kde jsme dostali naslibovány "hory doly", ale bohužel výsledek nebyl nikdy ani poloviční. U kluků z Prongy jsme zatím dostali vždy více, než jsme očekávali, a proto si spolupráce vážím a těším se na to, jak budeme společně růst.
Zdeněk Štuksa
Majitel, Kompresory-Vzduchotechnika.cz
Česká mediální firma zastupující několik vysoce navštěvovaných magazínů čítajících statisíce měsíčních návštěv. Podíleli jsme se na komplexní marketingové strategii webů o cestování, zdraví nebo hobby a úspěšně jsme pracovali s výběrem obsahu, mailingem nebo SEO.
Ukázky naší práce

HAJAPA - Specialista na reality

Dělali jsme webdesign stránek realitní kanceláře
Šipka doprava

Kompresory-vzduchotechnika.cz

Předělávali jsme mobilní web rozsáhlého eshopu
Šipka doprava
Všichni naši klienti

Zaujali jsme vás?

Postaráme se vám o brand, marketing i web. Pojďme se seznámit.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Ikona
David Pelán
Tel. +420 602 788 909
Email: info@prongy.cz
Otázky a odpovědi

Kolik mě bude stát vytvoření webu?

To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

Uděláte mi audit webu/kampaní?

Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

Je možná online konzultace?

Ano, online konzultace rozhodně je možná.

Uděláte mi jen grafiku/logo?

Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

Jak často posíláte reporty?

S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.