#webdesign
#landing page
#logo

Makléřská společnost HAJAPA za námi přišla se zadáním vytvořit webovou prezentaci a logo, které budou sloužit jako internetová vizitka jejich jindy offlinovému byznysu.

Logo

Pro vytvoření loga k webové prezentaci a také k pozdějšímu využití v printu jsme zvolili jednoduché typografické logo založené na fontu Nunito ve dvoubarevném provedení, bezpečném pro budoucí tisk. Tmavě modrá barva doplňující barvu bílou vyjadřuje klid nového domova a bezpečí dobrého nákupu nemovitosti.

Hajapa logo - light
Hajapa logo - dark

Webdesign

Cílem jednoduché webové prezentace byl přehledný výpis dostupných nemovitostí s předáním zprávy o výhodách nákupu vlastního bydlení a kontaktním formulářem na společnost HAJAPA. V pozadí webu běží jednoduchá administrace na obsluhu makléřem, který novou realitu přidá v rámci několika sekund.

Mobile screen 1
Mobile screen 2
Mobile screen 3
Mobile screen 1 Mobile screen 2 Mobile screen 3

Kontaktujte nás

Stavte se za námi v Brně nebo nám napište a sjednejme si nezávaznou online schůzku. Rádi s Vámi probereme, jak Vám můžeme pomoci posunout Vaši firmu vpřed.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Ikona
David Pelán
Tel. +420 602 788 909
Email: info@prongy.cz
Otázky a odpovědi

Kolik mě bude stát vytvoření webu?

To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

Uděláte mi audit webu/kampaní?

Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

Je možná online konzultace?

Ano, online konzultace rozhodně je možná.

Uděláte mi jen grafiku/logo?

Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

Jak často posíláte reporty?

S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.