Energy Fitness - Prongy.cz Prongy.cz

Nový web a marketing pro nejlepší fitko v brně.

“POTŘEBUJEME WEB DOSAHUJÍCÍ KVALIT NAŠÍ ZNAČKY A EFEKTIVNĚJŠÍ MARKETING”
  • Marketing
  • Webdesign
  • Copywriting
  • Vývoj
NRGFitness blob

Startovní čára

Kdo, co, proč, jak?

Fitness centrum NRG Fitness se pro svou nabídku služeb řadí mezi ty nejlepší v Brně. Moderní stroje, sauny, lekce v ceně vstupu, krásné prostory. K dokonalosti chybělo jediné – nový web, který by nemátl klienty a dokázal jim dobře vysvětlit svou nabídku i postup objednání na lekce.

Fotka z EnergyFitness 1 Fotka z EnergyFitness 2 Fotka z EnergyFitness 3 Fotka z EnergyFitness 4 Fotka z EnergyFitness 5 Fotka z EnergyFitness 6
Kolečko Vlnky

Marketing

Vypínáme a optimalizujeme

V rámci spolupráce jsme převzali reklamní účty Google Ads a Seznam Sklik. Úvodní audit účtů potvrdil neprofesionální a nedbalé nastavení reklamy, které vedlo na web nekvalitní návštěvnost za nemalé finanční prostředky.

Jelikož je fitness centrum zcela něco jiného než e-shop, kde lze konverze měřit precizně, není to zcela jednoduché. Pro zkušeného PPC specialistu to však není nic složitého. I přesto jsme v účtu našli ne zcela vhodně vybraná klíčová slova. Jejich problémem bylo to, že byla příliš obecná a přiváděla na web lidi se zájmem například o fitness jídelníčky.

Po optimalizaci PPC kampaní se nám podařilo výrazně snížit náklady za reklamu a směřovat na web pouze zájemce, kteří hledají posilovnu ve svém městě.

Fajfka

Snížili jsme měsíční náklady na reklamu o 83 % bez vlivu na návštěvnost Energy Fitnes.

Vlnky Kolečko

Tvorba nového webu

Silné základy značky

Nový web jsme začali stavět na silných základech značky. Prvně jsme si stanovili, jaké vlastnosti by měl nový web nést a jak se do teď pracovalo se značkou NRG fitness. Z toho jsme vytvořili základní stavební kameny nového webu.

Světové

Odvážné

Cílevědomé

Luxusní

Box 1
Box 2
Box 3

Tvorba nového webu

Struktura a painpointy

Aktuální web NRG fitness byl nedostačující a my jsme chtěli zjistit v čem. Začali jsme se ptát klientů a zaměstnanců NRG fitness, jaké jsou painpointy aktuálního webu, co na něm chybí a proč na něj především klienti chodí. Z toho jsme vytvořili drátěný model celého webu, bez grafiky s pouhým zaměřením na přehlednou strukturu.

Wireframe 1 Wireframe 2 Wireframe 3 Wireframe 4 Wireframe 5 Wireframe 6

Navržení struktury nového webu

Tvorba nového webu

grafický design a vizuál

Po schválení struktury a rozvržení jsme se vrhli na grafický design. Ctili jsme u něj vizuální identitu firmy, přidali jsme k ní nespočet nových vzorů a stínů, novou typografii, nafotili jsme krásné fotky všech prostor NRG Fitness a sepsali jsme zbrusu nové texty s vhodnými klíčovými slovy a potřebnými informacemi o adekvátní délce.

Finální web 1 Finální web 2 Finální web 3 Finální web 4 Finální web 5 Finální web 6

Potřebovali jsme někoho na fullservice, který by nám pomohl s marketingem a novým webem. Prongy splnilo veškeré očekávání, dali nám marketing do kupy po minulé agentuře a ještě k tomu se naši zákazníci konečně vyznali v principu lekcí a ceníku různých předplatných a služeb. Vše bez zádrhelů. Naše spolupráce pořád probíhá.

-- Kamila Dvořáčková, managerka NRG Fitness

Kontakt

Napište nám 💬

Snake Blob

Ať už máte jasné představy, anebo se jen chcete dozvědět více, ozvěte se nám.

Contact Blob

David Pelán

602 788 909

david@prongy.cz