Správa webu a eshopu

Výrobou webu to nekončí. Uděláme Vám web rychlejší, bezpečnější a přívětivější pro Vaše zákazníky.
#Wordpress
#Prestashop
#Shoptet
#Bezpečnost
#Optimalizace

Vytvořením designu a nakódováním webu či e-shopu práce nekončí. Vaši internetovou identitu je pro hladký provoz potřeba udržovat aktualizovanou, zabezpečenou a optimalizovanou. My Vám s tím rádi pomůžeme, viděli jsme totiž až příliš mnoho portálů, které doplatily na ignorování těchto důležitých aspektů. O Váš projekt se budeme starat jako o vlastní.

Bezpečnost a zálohování
Nejspíše nejdůležitějším aspektem ve správě již vytvořeného webu nebo e-shopu je jeho správné zabezpečení, které nabírá na důležitosti zvlášť u hojně využívaných redakčních systémů jako WordPress (e-shopová platforma Woocommerce) nebo e-shopový Prestashop. Především tím vystavujete riziku své uživatele, které byste měli před nejrůznějšími útoky ochránit.

Postaráme se Vám i o pravidelné zálohování, kterým si zajistíte hladký provoz i při výpadku dat nebo neočekávané systémové změně, která může Váš web odstavit na několik dní. Každý den budete mít pro tyto účely připravenou zálohu. Nikdy nevíte, co se může přihodit.

Ukázky naší práce

HAJAPA - Specialista na reality

Dělali jsme webdesign stránek realitní kanceláře
Šipka doprava

Kompresory-vzduchotechnika.cz

Předělávali jsme mobilní web rozsáhlého eshopu
Šipka doprava

Zaujali jsme vás?

Postaráme se vám o brand, marketing i web. Pojďme se seznámit.

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

  Ikona
  David Pelán
  Tel. +420 602 788 909
  Email: info@prongy.cz
  Otázky a odpovědi

  Kolik mě bude stát vytvoření webu?

  To bohužel nedokážeme takto dopředu říct. Každý web je velice specifická záležitost, s níž je spojeno mnoho faktorů. Napište nám, co přesně máte v hlavě, a my Vám vyčíslíme orientační cenu.

  Nejsem z Brna, vadí to? Je možné se i tak sejít osobně?

  Určitě to nevadí, rádi s Vámi navážeme kontakt na dálku přes nejrůznější nástroje a aplikace, případně za Vámi přijedeme.

  Uděláte mi audit webu/kampaní?

  Ano, můžeme Vám udělat audit webu, marketingových kampaní nebo grafiky. Pokud již spolupracujete s nějakou externí firmou nebo člověkem na volné noze, my za Vás jejich práci zkontrolujeme a ukážeme, co dělají dobře a co naopak špatně.

  Je možná spolupráce na bázi procent z obratu?

  Vždy usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci. Pakliže se bude spolupráce na bázi procent z obratu vyplácet oběma stranám, není překážkou, abychom se tak domluvili.

  Je možná online konzultace?

  Ano, online konzultace rozhodně je možná.

  Uděláte mi jen grafiku/logo?

  Ano, pošlete nám Vaše zadání a po domluvě se na to naši grafici hned vrhnou.

  Jak často posíláte reporty?

  S klienty jsme v pravidelném kontaktu, a pokud to aktuální stav vyžaduje, může takový kontakt probíhat i na denní bázi. Reporty s reálnými výsledky pak posíláme vždy jednou měsíčně, a to v prvním týdnu následujícího měsíce.